PAŹDZIERNIK 2016

  • AKTYWNA GRUPA TWÓRCÓW: wyróżnienia dla Marii Witt i Bogusława  Reguły w IV Plenerze Malarskim „Sokołów 2016 – To czego nie widzimy na co dzień” -  MGOKSiR w Sokołowie Młp.
  • ZŁOTA NUTKA: I miejsce w kat. zespołów w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Religijnej w Budach Głogowskich

LISTOPAD 2016

  • ZPIT HANKA: III miejsce dla gr. II i IV w XV Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym „Pasikonik 2016” – Samorządowe   Centrum Kultury w Mielc
  • ZPIT LAJKONIK : Wyróżnienie w XV Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym „Pasikonik 2016” – Samorządowe   Centrum Kultury w Mielcu
  • ZESPOŁY WOKALNE I SOLIŚCI: I, II i III miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej – Szkoła Muzyczna I stopnia i MGDK                   

GRUDZIEŃ 2016

  • KÓŁKO PLASTYCZNE GŁOGÓW: I miejsce dla Zofii Majka, I miejsce dla Balbiny Baran, III miejsce dla Weroniki  Słomiany oraz wyróżnienia dla Nicoli Bieleckiej i Mateusza Bieleckiego w konkursie plastycznym „Na szkle malowane – Kwiaty jako element dekoracyjny” - MGDK
  • ŁUBU DUBU: nagranie i wydanie płyty z kolędami „Stała nam się nowina miła”

STYCZEŃ 2017

  • KÓŁKO PLASTYCZNE GŁOGÓW: wyróżnienia dla Zuzanny Drzał i Maji Padwińskiej w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Betlejemska w oczach dziecka” – MGDK w Głogowie Młp.

LUTY 2017

  • MAŻORETKI: III miejsce dla gr. Altro w XII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego „Zapas Taneczne 2017” w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku
  • CHEERLEADERKI LIPIE: Wyróżnienie za udział w XII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego „Zapasy Taneczne 2017” w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku

MARZEC 2017

  • ZPIT HANKA: II miejsce dla gr. IV z kapelą w IX Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” - MOK Dębic
  • ZPIT HANKA: III miejsce dla gr. II w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec” - Miejski Dom Kultury w Łańcucie
  • ZPIT LAJKONIK: Wyróżnienie  dla gr. 4 w IX Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf” - MOK Dębica
  • ZPIT LAJKONIK: Wyróżnienie dla gr. 3 w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec” - Miejski Dom Kultury w Łańcucie
  • ZPIT LAJKONIK: Wyróżnienie dla gr. 4 w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec” - Miejski Dom Kultury w Łańcucie
  • KÓŁKO PLASTYCZNE GŁOGÓW: I miejsce dla Balbiny Baran oraz wyróżnienia dla Zofii Majki, Nicoli Bieleckiej i Sabiny Woźniak w XVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Na szkle malowane – Rok 2017- Rokiem Św. Brata Alberta” – MGDK

KWIECIEŃ 2017

  • ZPIT HANKA: I miejsce dla gr. III w XIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów „O Gęsie Pióro” – SDK w Stalowej Woli
  • KÓŁKO PLASTYCZNE GŁOGÓW: Nagroda Indywidualna „Talent 2017” dla Balbiny Baran oraz Wyróżnienie Indywidualne dla Piotra Koguta w XVI Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów  Prezentacje 2017 pod hasłem: „Mój świat tu i teraz” w Hajnowskim Domu Kultury 

CZERWIEC 2017

  • ZPIT HANKA: I miejsce dla gr. III i II miejsce dla gr. V w XI Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna" - MGDK Głogów Małopolski
  • ZPIT HANKA: III miejsce dla gr. V w X Podkarpackim Przeglądzie Zespołów "Roztańczony Chorzelów" - Ośrodek Kultury w Chorzelowie
  • ZPIT HANKA: Wyróżnienie dla gr. V w XIV Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym "Tęcza" w Ełku

LIPIEC 2017

  • ZPIT HANKA: Udział gr II w Międzynarodowym Festiwalu "Folklor Świata" w Zduńskiej Woli

LISTOPAD 2017

  • ZPIT HANKA: Wyróżnienie dla gr. IV w XVI Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Pasikonik 2017" - Mielec

STYCZEŃ 2018

  • ZPIT HANKA: Udział gr. III, IV, V w VII Międzynarodowym Ekumenicznym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - Cisna, Wetlina 

LUTY 2018

  • MAŻORETKI MINI-ALTRO: I miejsce w XIII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego "Zapasy Taneczne 2018" - Nisko
  • MAŻORETKI ALTRO: II miejsce w XIII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego "Zapasy Taneczne 2018" - Nisko
  • MAŻORETKI FANTAZJA: Wyróżnienie w XIII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego "Zapasy Taneczne 2018" - Nisko
  • CHEERLEADERKI Z LIPIA: Udział w XIII Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego "Zapasy Taneczne 2018" - Nisko

KWIECIEŃ 2018

  • ZPIT HANKA: Wyróżnienie dla gr. I, I miejsce dla gr. III, III miejsce dla gr. IV w IX Międzywojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego "Graniec 2018" - Miejski Dom Kultury w Łańcucie
  • ZPIT LAJKONIK: Wyróżnienie w IX Międzywojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tańca Ludowego "Graniec 2018" - Miejski Dom Kultury w Łańcucie

CZERWIEC 2018

  • ZPiT Hanka: Wyróżnienie dla gr IV, II miejsce dla gr. III, II miejsce dfla gr. V w XII Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna 2018" - Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Młp.
  • ZPiT Lajkonik: II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna 2018" - Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Młp.
  • DZTL Chabry: Wyróźnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym "Roztańczona Wiosna 2018" - Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Młp., Wyróżnienie w XI Podkarpackim Przeglądzie Zespołów "Roztańczony Chorzelów" - Ośrodek Kultury w Chorzelowie