Zapraszamy na spektakl teatralny "Dramacik nadrealistyczny dla strasznych dzieci"

Teatralne
Termin: 2017-06-03 19:00

Miejsce: Sala widowiskowa MGDK

„Dramacik nadrealistyczny dla strasznych dzieci” to historia pewnego konia na biegunach, który z bliżej nieokreślonych przyczyn żyje sobie spokojnie, nie wadząc nikomu, na miejskim podwórku. Jednak w wyniku pewnych wydarzeń, czyli nie do końca przemyślanych działań dwóch „ażuf” (anonimowych żartownisiów), zmuszony jest opuścić swój „dom” i wyruszyć w poszukiwaniu ODPOWIEDZI.
W ciągu całej przygody spotyka na swojej drodze nie całkiem złych i nie do końca dobrych bohaterów.
W spektaklu świat ludzi miesza się ze światem bajek i gadających zwierząt. Jak skończy się cała historia możecie się przekonać tylko przychodząc 21 maja lub 3 czerwca na godzinę 19.00  do Miejsko Gminnego Domu Kultury
im. F. Kotuli w Głogowie Młp.
Spektakl przedstawi jedyna i niepowtarzalna Trupa Teatralna „Hrabia von Trupki” działająca w MGDK. Scenariusz oparty jest na sztuce teatralnej Krzysztofa Kowalskiego pod tytułem „Drewniany koń w okularach”.
Adaptacja i reżyseria – Piotr Grygiel. Wystąpią: Aleksandra Borkowska, Martyna Grochala, Kinga Siciak, Natalia Węglarz, Julia Kowalska, Kamila Sałata i Michalina Zygo, światła: Katarzyna Kycińska. Serdecznie zapraszają aktorzy i załoga MGDK. Wstęp wolny.”

 

Telefon
17 851 67 10
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Wspierane przez iCagenda